-->

Svatební fotografování


Výjimečné svatební fotky - plné emocí a atmosféry. Chvíle, co se dějí ve zlomku vteřiny. Krásné svatební fotografie jsou pro každého šťastnou vzpomínkou na celý život. Nechejte si svůj nejkrásnější den zvěčnit svatební fotografií. Jedinečné a neopakovatelné okamžiky, úsměvy, slzy dojetí. Den plný lásky, emocí a krásy.

Mým cílem je zachytit krásné a jedinečné okamžiky vašeho svatebního dne. Můj styl focení je specifický. Svatby fotím z velké většiny reportážním stylem, tedy nearanžovaně a nenuceně. Vyprávím příběh, snažím se být nenápadná a co nejméně zasahovat do děje.
Ve focení svateb se stále učím a zdokonaluji, přesto focení svateb miluji a děkuji všem, kdo si mne na tento důležitý den vybíráte. Svatby fotím nejčastěji v Praze a Ostravě. Není problém dojet skoro kamkoli po ČR.

Co obsahuje svatební focení?
Předsvatební schůzku, kde se poznáme, prodiskutujeme Vaše přání, program svatebního dne a můžeme se domluvit na předsvatebním fotografování, dále domluvíme zda budete chtít fotografování po celý den, nebo pouze půl den, či jen obřad. Vše dle domluvy.

Z Vašeho svatebního dne dostanete mnou vybrané fotografie, které budou upravené a vyladěné, veškeré fotografie jsou ve vysokém rozlišení (vždy v poměru stran 10x15) zasílány elektronickou cestou (webové úschovny).
Pokud Váš svatební den bude probíhat jinak, než je taková ta daná "klasika", nebo máte jiné představy, v tom případě se Vašemu přání pokusím přizpůsobit. Fotografování od ranních příprav nevěsty až po první tanec a večerní oslavy...
Záleží pouze na Vás, jak chcete zachytit Váš den, co víc dodat? Snad jen: v případě zájmu o svatební fotografování mne kontaktujte. Detaily dohodneme osobně, informace na e-mailu (info@sonrisa.cz). Pište prosím rovnou i termíny svatby.

Nejčastější dotazy zde: FAQ svatby

Ceník svatebního fotografování: CENÍK


K a D
Kontakt

Pošlete mi E-mail

Odesláním formuláře udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů a souhlas s obchodními podmínkami.

Děkuji za Vaši návštěvu i čas, který mi zde věnujete. ♡
Kde mě můžete najít?

Kontakt Info

Můžete mi napsat, chcete-li se mě na něco zeptat nebo třeba navázat zajímavou spolupráci. Díky a těším se!

Kde fotím?

PRAHA a okolí. Dle dohody lze dojet po celé ČR.

Zavolejte:

+420 704 346 601

Pište:

info@sonrisa.cz