Portrétní fotografování

KDE FOTÍME?
Kdekoli venku: v parku, u vody, na louce, v lese, ve městě, na různých zajímavých místech (staré budovy, apod.).
Focení v exteriéru nám dává možnost být velmi kreativní, příroda a město nám nabízí spoustu barev a možností, jak Vaše fotografie udělat jedinečné, zajímavé, veselé, barevné a hlavně jste venku přirozenější, uvolnění a v pohodě. Exteriérové foto má své kouzlo a mnohem více možností k fotografování na různých místech.
Nejsou žádné překážky, snad jen focení pod vodou (nedisponuji totiž podvodním fotoaparátem a dýchacím přístrojem :)) a také nefotím za letu padákem, tím také nedisponuji :))

CO SI VZÍT NA SEBE?
Záleží především na ročním období a počasí. Ale určitě budou skvělé snímky za každého počasí, klidně i s holínkami, kapucí, nebo s deštníkem. Více informací najdete i ZDE. Vezměte s sebou určitě více kousků z Vašeho šatníku a hlavně ty, ve kterých se budete cítit příjemně.

KDO VÁS NALÍČÍ A UČEŠE?
MBK make-up artist /  Medová krása /
Kromě make-upu a účesu lze ještě i zapůjčit různé kostýmy a v případě nutnosti je možnost kostým ušít. To už je vše na domluvě.

RODINNÉ A TĚHOTENSKÉ FOCENÍ
fotíme jak tématické, ROCKové, tak samozřejmě i klasické.

FOTOGRAFIE NOVOROZENCŮ U VÁS DOMA 
Vy nikam nemusíte cestovat a stresovat se. S miminkem budete v klidu a v důvěrně známém prostředí v teple domova. Přijedu k Vám a fotíme přímo u Vás v pokoji za využití denního světla.
Focení se odehrává většinou v nejsvětlejší místnosti v bytě.

ROCKuj jako já!!!
Všichni kdo mne znají, ví jaký mám k rocku vztah, takže to byla prostě jasná volba a mám pro vás NOVINKU v podobě ROCKového focení - ROCKuj jako já❣
Lze domluvit vizáž a případně i zapůjčení nějakých těch rockových kousků oblečení a doplňků.
Samozřejmostí je i rodinné ROCKové focení.
Zaujal vás tento typ focení? Pak stačí napsat , domluvíme termín a fotíme

FOCENÍ S VLKY nebo SE SOVOU
Domluvila jsem spolupráci s Vlci pana Kocourka.
Pokud máte zájem o tento druh focení, není nic jednoduššího, než napsat a domluvit se na podrobnostech. Nebude problém se domluvit i na šatech, nějaký doplňcích do vlasů apod. Myslím si, že se máte na co těšit.

DISKUTUJTE SE MNOU
pište, ptejte se. pomůžu Vám zúžit vaše rozhodnutí, nebo směr, zaměřit se na nějaké téma, stejně jako se ujistěte, že Vaše oblečení je možné kombinovat na místech vybraných pro focení. Pokud máte jakékoliv dotazy, pak neváhejte a kontaktujte mne.

Kupte si s sebou na focení květiny a ovoce. Někdy kytka nebo hrozen vína dělá na fotkách divy... Je čas se přesvědčit.

SPOLUPRACUJTE SE MNOU

Máte-li tip na zajímavé prostory, místa, lokality vhodné k focení jako jsou např.: staré budovy, haly, sklady, obchody, restaurace, hotely, auta, motorky, historické lokality (zámky, hrady ...) apod. neváhejte a kontaktujte mne.To stejné platí pro rekvizity vhodné k focení. Pokud máte zajímavé, zvláštní, originální, nebo i různé kostýmy pište a domluvíme se.

- - -