-->
SVATEBNÍ EDITORIAL

Jelikož nám vládní opatření příliš nepřejí, rozhodla jsem se využít tuto dobu a to obnovením portfolia jak mého, tak vašeho.

Plán je vlastně velmi jednoduchý a to takový, že společně vytvoříme svatební editorial - takovou svatbu nanečisto :) 
Vybereme místo (nejlépe v Praze), nevěstu a ženicha, připravíme obřad, případně i hostinu, dort, kytice + výzdobu, prstýnky, první tanec a novomanželské fotografie.

Tady to už začíná být zajímavější a to tak, že bude potřeba sehnat svatební šaty, oblek, boty, prstýnky, dort, kytici, oznámení a všechno možné jako při klasické svatbě a cokoli co vás napadne - vše je na Vašem dobrovolném rozhodnutí. 
Nejlepší spolupráce by byla s někým, kdo ví o nějakém fajn místě, které by bylo vhodné pro svatbu a hlavně, aby se tam mohlo v nynější době covidové fotografovat. Dále budeme potřebovat spolupráci s floristou nebo květinářstvím, vizážistkou, půjčovnou šatů, zlatnictvím, cukrárnou apod. Tedy s každým, kdo by byl ochotný investovat svůj čas a nějakou tu finanční částku do příprav takovéto reklamy pro nás všechny.

Pokračujeme dále, a to otázkou "Kolik to vše bude stát?"
Každý jedeme ve vlastní režii, čili náklady si každý hradíme sami. Nemyslím si, že by to byly nějaké vysoké částky, budeme pracovat s tím, co máme a co můžeme zajistit levněji.  

No a co že to vlastně z toho budeme mít? 
Já mohu nabídnout fotografie. Tak, jako při normální svatbě, čili takovou reportáž svatebního dne, momentky ale i detaily, které budeme moci použít ke své prezentaci na webu a sociálních sítích. 

Co na to Covid?
Pohyb po ČR je momentálně ještě s omezeními, ale cestování za účelem podnikání nebo obdobné činnosti je povoleno. Vše podložíme smlouvou. A doporučila bych pro nás všechny se před velkým dnem otestovat pro klid duše :) 

Pro zájemce:
Stačí mě kontaktovat a domluvíme vše potřebné. 

Těším se na případnou spolupráci ♡ 

Soňa ŠeráMiluji světlo, magické světlo. Světlo je pro fotografa totéž, jako pro spisovatele nápady... A já mám v úmyslu věnovat zbytek života hledání světla. Dokonalého světla...

Kontakt

Pošlete mi E-mail

Odesláním formuláře udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů a souhlas s obchodními podmínkami.

Děkuji za Vaši návštěvu i čas, který mi zde věnujete. Těším se na viděnou! ♡
Kde mě můžete najít?

Kontakt Info

Můžete mi napsat, chcete-li se mě na něco zeptat nebo třeba navázat zajímavou spolupráci. Díky a těším se!

Kde fotím?

PRAHA a okolí. Dle dohody lze dojet po celé ČR.

Zavolejte:

+420 704 346 601

Pište:

info@sonrisa.cz