-->
Zážitkový víkendový kurz s Tonem StanemKdyž jsem se na Instagramu FotoŠkoda zúčastnila fotosoutěže na téma "Křivky lidského těla" , to jsem vůbec netušila co mi tato soutěž přinese. Žádné umístění jsem neočekávala, přece jen nejsem fotograf aktů, ale zkusit se prý má vše. Tak jsem zaslala fotografii z našeho divadla z představení Bardo Thödol a zadařilo se, má fotka byla vybrána a umístila se na druhém místě.
Původní moje výhra byla poukaz na tisk, ale výherce musel odmítnout první cenu, tak byla nabídnuta mně. To nešlo odmítnout, jelikož se jednalo o víkendový zážitkový kurz s Tonem Stanem.
Víkend se konal na zámku a moc jsem si to užila, oddychla si, vypla starosti a jen si užívala s foťákem u nosu a prima lidmi.
Účastnily se profesionální modelky, vyzkoušeli jsme si různé svícení, ale já přece jen dala přednost dennímu světlu a využila nádherná okna a zjistila jsem, že mně fotografování aktů moc baví.

Více fotografií z toho workshopu najdete ZDE.

♡ © Soňa Šerá


Miluji světlo, magické světlo. Světlo je pro fotografa totéž, jako pro spisovatele nápady... A já mám v úmyslu věnovat zbytek života hledání světla. Dokonalého světla...

Kontakt

Pošlete mi E-mail

Odesláním formuláře udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů a souhlas s obchodními podmínkami.

Děkuji za Vaši návštěvu i čas, který mi zde věnujete. Těším se na viděnou! ♡
Kde mě můžete najít?

Kontakt Info

Můžete mi napsat, chcete-li se mě na něco zeptat nebo třeba navázat zajímavou spolupráci. Díky a těším se!

Kde fotím?

PRAHA a okolí. Dle dohody lze dojet po celé ČR.

Zavolejte:

+420 704 346 601

Pište:

info@sonrisa.cz