Informace

Portrétní fotografování 


Kde fotíme?  Kdekoli venku: v parku, u vody, na louce, v lese, ve městě, na různých zajímavých místech (staré budovy, apod.). Focení v exteriéru nám dává možnost být velmi kreativní, příroda a město nám nabízí spoustu barev a možností, jak Vaše fotografie udělat jedinečné, zajímavé, veselé, barevné a hlavně jste venku přirozenější, uvolnění a v pohodě. Exteriérové foto má své kouzlo a mnohem více možností k fotografování na různých místech. Nejsou žádné překážky, snad jen focení pod vodou (nedisponuji totiž podvodním fotoaparátem a dýchacím přístrojem :)) a také nefotím za letu padákem, tím také nedisponuji :))

Co si vzít na sebe?  Záleží především na ročním období a počasí. Ale určitě budou skvělé snímky za každého počasí, klidně i s holínkami, kapucí, nebo s deštníkem. Více informací najdete i ZDE. Vezměte s sebou určitě více kousků z Vašeho šatníku a hlavně ty, ve kterých se budete cítit příjemně.


  • Na domluveném místě čekám maximálně 15minut a následně odcházím. Dřívější příchod není žádoucí, pozdní příchod o více než půl hodiny, bez předchozí omluvy může být důvodem ke zrušení objednávky.
  • Dodání upravených fotografií 2-4týdny, dle aktuální vytíženosti
  • V průběhu fotografování je zakázáno pořizovat jakýkoliv záznam (foto či video)
  • Nezasílám náhledy, fotografie k úpravě vybírám sama 
  • Nějaké nepřirozené a velké zásahy a retuše fotografií neprovádím. (Úpravou se myslí retuše pleti, opravy pozadí, barevné korekce apod., nejedná se o výměny pozadí a náročné úpravy).
  • Neupravené fotografie nejsou poskytovány!
  • Vyhrazuji si právo a možnost použití fotografií z focení do svého portfolia
  • Prosím zálohujte si zaslané upravené fotografie. Ukládám max. 3 měsíce od focení, pak mažu z PC.

Svatební fotografování

Výjimečné svatební fotky - plné emocí a atmosféry ... chvíle, co se dějí ve zlomku vteřiny.
Krásné svatební fotografie jsou pro každého šťastnou vzpomínkou na celý život. Nechejte si svůj nejkrásnější den zvěčnit svatební fotografií. Jedinečné a neopakovatelné okamžiky, úsměvy, slzy dojetí. Den plný lásky, emocí a krásy. Mým cílem je zachytit krásné a jedinečné okamžiky vašeho svatebního dne. Ve focení svateb se stále učím a zdokonaluji, přesto focení svateb miluji a děkuji všem, kdo si mne na tento důležitý den vybíráte.
Fotografování od ranních příprav nevěsty až po první tanec a večerní oslavy. Záleží pouze na Vás, jak chcete zachytit Váš den, co víc dodat? Snad jen: v případě zájmu o svatební fotografování mne kontaktujte.
Detaily dohodneme osobně, informace na e-mailu (info@sonrisa.cz). Pište prosím rovnou i termíny svatby.

Co obsahuje svatební focení
Předsvatební schůzku, kde se poznáme, prodiskutujeme Vaše přání, program svatebního dne a můžeme nafotit předsvatební fotky, fotografování po celý svatební den, od rána do večera (dle domluvy) ze kterého dostanete vybrané fotografie, které budou upravené a vyladěné (čb, koláže apod.), veškeré fotografie jsou ve vysokém rozlišení zasílány elektronickou cestou (webové úschovny), popř. na dvd.
Pokud Váš svatební den bude probíhat jinak, než je taková ta daná "klasika", nebo máte jiné představy, v tom případě se Vašemu přání pokusím přizpůsobit.Copyright ©Foto La Sonrisa - Veškeré fotografie použité na těchto stránkách jsou plným autorským vlastnictvím ©Foto La Sonrisa a vztahuje se na ně mezinárodně platné autorské právo. Proto s nimi není možná jakákoliv manipulace. Bez písemného souhlasu autora není možné jakékoli jiné použití fotografií – zejména pak kopírování, tisk, publikování nebo jiné zde neuvedené zpracování. Bez mého souhlasu jako autora je zakázáno zaslané náhledy fotografií zveřejňovat nebo upravovat (např. odstraňovat vodoznak). V případě porušení práv budu postupovat dle autorského zákona č. 121/2000 Sb.

INSTAGRAM → @foto.la.sonrisa