Svatební fotografování
Výjimečné svatební fotky - plné emocí a atmosféry ... chvíle, co se dějí ve zlomku vteřiny. 

Krásné svatební fotografie jsou pro každého šťastnou vzpomínkou na celý život. Nechejte si svůj nejkrásnější den zvěčnit svatební fotografií. Jedinečné a neopakovatelné okamžiky, úsměvy, slzy dojetí. Den plný lásky, emocí a krásy. Mým cílem je zachytit krásné a jedinečné okamžiky vašeho svatebního dne. Ve focení svateb se stále učím a zdokonaluji, přesto focení svateb miluji a děkuji všem, kdo si mne na tento důležitý den vybíráte.

Fotografování od ranních příprav nevěsty až po první tanec a večerní oslavy. Záleží pouze na Vás, jak chcete zachytit Váš den, co víc dodat? Snad jen: v případě zájmu o svatební fotografování mne kontaktujte.

Detaily dohodneme osobně, informace na e-mailu. Pište prosím rovnou i termíny svatby.

Co obsahuje svatební focení

předsvatební schůzku, kde se poznáme, prodiskutujeme Vaše přání, program svatebního dne a můžeme nafotit předsvatební fotky, fotografování po celý svatební den, od rána do večera (dle domluvy) ze kterého dostanete vybrané fotografie, které budou upravené a vyladěné (sépie, čb, koláže apod.), veškeré fotografie jsou ve vysokém rozlišení na cd/dvd, v případě zájmu je možné zajistit kvalitní vytištění fotografií + svatební fotoknihy, alba a další možnost zapůjčení rekvizit

Pokud Váš svatební den bude probíhat jinak, než je taková ta daná "klasika", nebo máte jiné představy, v tom případě se Vašemu přání přizpůsobím. Nejsou žádné překážky, snad jen obřad pod vodou (nedisponuji totiž podvodním fotoaparátem a dýchacím přístrojem :)) a také nefotím za letu padákem, tím také nedisponuji :))
< >